watermark logo

Up next

360 gradë - Zgjedhjet në 30 qershor, Meço: Nëse nuk japin zgjidhje, nuk janë zgjedhje

12 Views· 09/20/20
Aryel Narvasa
Aryel Narvasa
0 Subscribers
0

#rtvora #360grade<br />Ndiqni emisionin e plotë këtu: https://youtu.be/u-OFd1TyOa8<br /><br />Meço: Nuk do doja një zgjidhje për ciklin e radhës. Zgjedhje që nuk japin zgjidhje transversale që nuk përsërisin kriza nuk janë zgjidhje. Mendoj se nëse në 30 qershor shkohet me zgjedhje dhe le të shkohet në zgjedhje. Në rast se shkohet në 30 qershor edhe me këtë situatë. Mundet edhe që kjo mazhorancë të marrë 61 bashki, pastaj do të flasim se cfarë do të ndodhë. Për mua vazhdon të mbetet mosrezistenca e rendit juridik.<br />Për më shumë lexoni në: http://www.oranews.tv/article/zgjedhjet-ne-30-qershor-meco-nese-nuk-japin-zgjidhje-nuk-jane-zgjedhje<br /><br />Follow RTV Ora<br /><br />Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for NEWS HERE: http://bit.ly/2DDddtL<br /><br />Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for TV Shows HERE http://bit.ly/2sPcqj3<br /><br />For more content from click HERE www.oranews.tv<br /><br />Like Ora News on Facebook HERE http://bit.ly/2RkUN4s<br /><br />Follow Ora News on Instagram Here http://bit.ly/2HBuiID<br /><br />Follow Ora News on Twitter http://bit.ly/2RhOaQp<br /><br />Follow Ora News on Google+ HERE http://bit.ly/2TdjAJz

Show more

 0 Comments sort   Sort By


Up next