watermark logo

Up next

Report TV - Braçe, i ashpër me Berishën dhe Bashën: Qepeni pisa, Vratë më 21 Janar dhe mars 1997

9 Views· 09/20/20
Aryel Narvasa
Aryel Narvasa
0 Subscribers
0

Zv/kryeministri Erjon Braçe nga foltorja e Kuvendit akuzoi se ata që sot u drejtohen socialistëve duhet të shkojë para SPAK-ut dhe BKH-së për krimet që kanë kryer. "Doja që të lusja të gjithë ata pisa që nga foltorja e Kuvendit marrin kurajon dhe i drejtohen socialistëve të ndershëm. Ju që përmendni SPAK-un dhe BKH-ne, ju pushkatuat pa gjyq 4 njerëz të ndershëm në Bulevard. Kemi hyrë në politikë nga dhuna barabare nga viti ?92-?97. Vratë në 21-janar, mos merrni kurajo të dilni këtu. Me këmbët tuaj duhet të shkoni para drejtësisë, latë në mëshirë të fatit familjet e viktimave të 21 janarit" deklaroi Braçe.

Show more

 0 Comments sort   Sort By


Up next